Funky Nora alebo ešte viac fotiek o Nore

Dostala sa mi do rúk nová Nora, tak mi nedalo ju neodfotiť. Patrí do tohtoročnej Funky kolekcie – všetky dievčatá dostali predovšetkým nejaké extravagantnejšie sfarbenie vlasov a nápadnejšie oblečenie.

Nora ma zaujala práve vlasmi, ten zvláštny odtieň sa odráža na jej celkovom sfarbení. Porovnávala som tú ryšavú s klasickou ryšavou u Cristi, ale je to iný odtieň. A tie vlasy sú neskutočne jemné na dotyk. Celý výzor dopĺňajú modré oči, ktoré ladia s tyrkysovým sfarbením oblečenia. Doteraz bola moja obľúbená Nora hnedovláska, ale teraz sa veru neviem rozhodnúť.

Las Amigas Nora Funky 2018

Las Amigas Nora Funky 2018

Las Amigas Nora Funky 2018

Las Amigas Nora 2018 - 2017

Las Amigas Nora Funky 2018 - Cristi 2017

Las Amigas Nora Funky 2018 - Cristi 2017

Las Amigas Nora Funky 2018

Všetky Funky modely bábik majú už aj nové telíčko, ako som spomínala v poslednom článku o Nore. Stačí zdvihnúť ruku a pozrieť lakeť, ak je naznačený iba dvoma čiarkami, je to starý model, lakeť s „kopčekom“ je nový model.

Počítajte s novým telíčkom u všetkých 2018 modelov, vrátane dvoch nových baletiek, ružovej Carol a bielej Carly.

Kto je fanúšikom starého modelu, Claire a Cleo s naušničkami sú určite ešte staré modely, keďže tento rok sa nevyrábajú. Ružová baletka Carla je starý model, keďže sa tiež momentálne nevyrába, je to dopredaj. Všetky modely Dashe okrem dvoch nových 2018 majú ešte pôvodné telíčko. A to isté platí pre všetky modely spred roku 2017.

Princezné, čarodejka Abigail a romantické modely sú ešte so starým telíčkom, ale iba do ich vypredania, potom nastúpia nové modely telíčka, tipujem, že okolo Vianoc, prípadne začiatkom budúceho roka.

U modelov 2017 je to skôr na náhode, existujú totiž staré i nové modely, tam sa radšej opýtajte, ak Vám na tom záleží. Nora 2017 je už tiež nový model.

Las Amigas bábiky v e-shope

Články o Las Amigas bábikách:

Nora
Las Amigas bábiky 2017
Veľký prehľad Las Amigas modelov bábik
Las Amigas 2016
Las Amigas 2015-2
Las Amigas 2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.