Prehlásenie o používaní

I. Obmedzenia zodpovednosti

1.1. Informácie na stránkach Bocianie hniezdo sú určené výlučne pre edukačné účely. Rozhodnutie použiť alebo nepoužiť akúkoľvek informáciu nachádzajúcu sa na tejto stránke je ponechané zodpovednosti čitateľa. Prevádzkovateľ tejto internetovej stránky nenesie voči inej strane zodpovednosť za priame, nepriame, mimoriadne alebo iné následné škody spôsobené použitím informácií na jeho alebo odkazovaných webových stránkach.

1.2. Na internetových stránkach Bocianie hniezdo sú uverejnené linky na internetové stránky tretích strán, ktoré slúžia pre pohodlie a informovanosť čitateľa. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za ich funkčnosť alebo obsah. Pri kliknutí na linku tretej strany čitateľ opúšťa túto webstránku a robí tak na vlastné riziko a zodpovednosť.

1.3. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné poškodenie počítačového softvéru alebo hardvéru vírusmi, ktoré sa i napriek bezpečnostným snahám môžu vyskytnúť pri prehliadaní jeho stránok. Za ochranu svojho počítačového vybavenia počas browsovania internetom je zodpovedný samotný čitateľ.

II. Dodatok k publikovanému materiálu

2.1. Čitateľ má právo uverejniť na internetových stránkach Bocianie hniezdo svoj názor na článok tu publikovaný, či už kladný alebo záporný. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo akúkoľvek informáciu nezverejniť alebo odstrániť.

2.2. Na internetových stránkach Bocianie hniezdo je zakázané zverejniť materiál alebo linky na stránky s materiálom, ktorý by bol v rozpore so zákonmi ktorejkoľvek krajiny Európskej únie, a to materiál urážlivý, ohováračský, výhražný, hanlivý, pornografický, obscénny a pod.

2.3. Autorka väčšiny článkov publikovaných na internetových stránkach Bocianie hniezdo nemá žiadne medicínske vzdelanie. Informácie v článkoch týkajúcich sa zdravotných problémov sú čerpané z internetu prevažne z nevedeckých zdrojov – fórum, rozhovory a skúsenosti iných mamičiek, wikipédia, zahraničné nevedecké publikácie, blogy a podobne. Využite prosím publikovaný materiál iba na informatívne účely, v prípade vážnych zdravotných problémov sa vždy obráťte na svojho lekára.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.