Llorens bábiky 2014

P1030284a

Španielska spoločnosť Llorens má v tomto roku v ponuke opäť veľmi chutné bábiky – zvukové i bez zvuku, s látkovým telíčkom a niekoľko celoplastových. A keďže mi máme doma dve zvukové, ktoré máme veľmi radi, tak som si pozrela novú kolekciu so záujmom. A toto dievčatko mi učarovalo najviac zo všetkých.

Možno i preto, že nie je oblečená od hlavy po päty v ružovej. Tie pekné pruhované šatočky sú kvalitnejšie ako máme my, úpletové aj s podšívkou. Mám pocit, že je lepšie ak uprednostnite úplet, pokiaľ to rozoznáte z obrázku.

P1030285a

Má peknú bucľatú, hladkú a jemnú tváričku. Aj keď všetky Llorens bábiky sú peknučné, jej výraz ma zaujal. Je naozaj nádherná. Trochu mi bolo ľúto, že my už dve máme a nebudem kupovať viac zvukových bábik do domu, mám dosť kričiacich bábätiek – hlavne tých ozajstných. Jedna z každého druhu naozaj stačí.

Jej vlásky sú blond a pomerne krátke, vykúkajúce spod čiapočky. Nato, že sú vyrábané v Španielsku, má Llorens v ponuke väčší počet blond bábik, človek by očakával, že blond je v Španielsku viac raritou. Alebo možno práve preto sú bábiky zväčša blond.

Ako väčšina Llorens bábätiek i táto bábika, kričí po aktivovaní strojčeka na chrbábiku „mama, papa“ trikrát za sebou a potom stíchne. Stíchne samozrejme i po vsunutí dudlíka.

Bábika má látkové telíčko, na povrchu z hnedej látky, ako je to u všetkých Llorens bábik, plnené polyesterovým vláknom.

Je balená v jednoduchej, ale peknej kartónovej krabici. Táto séria je očividne balená v ružovom.

P1030283a

v e-shope

A komu by bolo ľúto, že nie je celá v ružovom, Llorens má dosť ružovo oblečených bábik. Táto malá Mila by mojej dcérke, iste učarovala. Za prvé, pretože je to presne model jej bábiky a za druhé, pretože je v ružovom ladená. A má tiež nádherné pletené šatočky s podšívkou a s vyšívaným macíkom na hrudi. Tá podšívka je u oboch bábik iba na sukničke.

P1030304a

P1030306a

2 Responses to Llorens bábiky 2014

  1. Monika píše:

    Dobry den, velmi ma zaujala babika Llorens v ruzovom obleceni, chcela by som sa opytat na cenu a ci je u Vas mozne ju aj kupit.Dakujem Matová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.