Drevené zvieratká Fauna

fauna2

Vždy som chcela mať farmu s drevenými zvieratkami. A keďže som ju nikdy nedostala, tak som sa rozhodla, že aspoň svojim deťom postupne drevené zvieratká zozbieram. Asi najrozšírenejšie a najpopulárnejšie drevené zvieratká sú od nemeckej spoločnosti Holztiger. Majú však svoju cenu a keby ste mali zozbierať aspoň slušných 20 kusov pre dve deti, tak je 200Eur fuč ako nič. A tak som bola ohromne rada, že som našla drevené zvieratká Fauna.

Prírodné drevené zvieratká z budapeštianskej dielne Fauna sú krásne opracované a vhodné ku každej stavebnici. Majú hladučký nefarbený povrch a nemusíme sa báť dať ich do ručičiek bábätka. Batoľatá sa potešia vyvláčaním drevených figúriek. Škôlkári sa s nimi zahrajú na farmu či ZOO, sú dosť masívne nato, aby postáli samostatne. A tvorivejšie deti si ich môžu dokonca i vymaľovať. Navyše naozaj nie sú drahé a pokojne možno kúpiť i za tucet. Možno ich využiť ako skvelý malý príležitostný darček na utretie slzičiek či výrobu vlastného adventného kalendára s darčekovými vrecúškami pred Vianocami.

Drevené hračky sú vyrobené z javorového dreva z obnoviteľných lesov. Krásny drevený povrch s viditeľnými žilkami poteší každého milovníka drevených hračiek. Produkty Fauna sú vyrábané už od roku 1991 z výlučne z dreva obnoviteľných európskych lesov z kontrolovaného hospodárenia. Okrem prírodných zvieratiek ponúka Fauna i množstvo drevených puzzle. Puzzlíky sú taktiež hladko opracované a farbené netoxickými, pre deti bezpečnými farbami. Okrem CE označenia majú hračky i certifikáty MEEI, TÜV Rheinland, maďarský KERMl.

fauna1

fauna3

fauna4

fauna6

_vyr_1048sada-les

Zvieratká sú ponúkané samostatne, v sadách i ako doplnok k dreveným stavebniciam či dopravným prostriedkom.

Drevené zvieratká Fauna v e-shope.

Drevené mini puzzle Fauna v e-shope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.