Jarné pesničky o zvieratkách

Kto má doma dieťatko ako ja milujúce malé stvorenia v podobe lienok, ježkov, sovičiek, tak ho iste poteší nové DVD s pesničkami s pôvabne oblečenými detičkami do kostýmov zvieratiek nazvané Víla Ella a Zvieratká. Naozaj krásny darček teraz na jar od Veľkonočného zajka, aj keď skôr pre dievčatká ako chlapcov.

Je tam množstvo prekrasných a originálnych pesničiek, ako táto s lienkou.

Nájdete tam niekoľko známych prespievaných pesničiek vo vydarených verziách ako Môj deduško farmu mal, t.j. Old MacDonald had a Farm či Včielky ala francúzske Frère Jacque.

Sú tam aj Kozliatka, čo sa podobajú na kozliatka od Smejka a Tanculienky, ktoré sú v lepšom prevedení, a až tak ma v tejto verzii nenadchli. Tu je zhrnutie DVD.

Pesničky sú skôr pre dievčatká, pravdu povediac, moja päťročná dcérka bola unesená, môjho štvorročného synčeka to až tak nebavilo, uprednostňuje naďalej Zajka zo Spievankova a Smejka zo Smejka a Tanculienky, o ktorých som už písala, nuž predsa sú to len muži 🙂

Tu je zhrnutie liniek s DVDčkami slovenských pesničiek pre deti

Víla Ella a zvieratká

Spievankovo

Smejko a Tanculienka

FÍHA Tralala

Výber pesničiek na youtube kanáloch

Víla Ella

Spievankovo

Smejko a Tanculienka

FÍHA Tralala

Nezabudnite občas kliknúť na udalosti, aby ste sa dozvedeli o pripravovaných predstaveniach vo Vašom okolí, lístky si môžete zakúpiť i online na ticketportal.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.