Naša plyšová farma

Na Vianoce dostala moja trojročná milovníčka malých stvorení košík plný plyšových maňušiek. Nevyzerajú ako látkové maňušky, až na tú dierku na spodku, skôr sú to takí milí plyšáčikovia, mäkučkí a jemnučkí.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Mám rada českú spoločnosť Noe. Vyrábajú veľmi milé a užitočné hračky pre novorodeniatka a škôlkárov. Či už sú to plyšové 3D maňušky, rozprávkové maňušky, kostými, doplnky na dopravnú výchovu alebo praktické sieťky na stenu, pre vystavenie výtvorov našich škôlkárov. Ich drobné maňušky sú skvelé i do novorodeneckej postieľky, a ako prví malí plyšáčikovia pri hre na farmu či posedenie pri čajíku.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

noe7

noe4

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Našou úplne najobľúbenejšou maňuškou sa stalo toto malé kuriatko. Dostalo aj vajíčko a má samozrejme aj rodičov. Dokonca sme ho už aj stratili, ale našťastie sme ho našli na ulici a okúpali.

noe9

noe11

noe12

Dvom malým myškám, bielej a sivej, boli pridelení rodičia z Ikey, z nejakého dôvodu máme plný dom plyšových myší a potkanov.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

A náš najmladší si adoptoval malú pandu, čomu som sa ani tak nedivila, keďže je vždy unesený z malej pandy v Máši a medveďovi. A samozrejme aj malá panda má svoju mamičku alebo ocka, aj tento väčší plyšáčik pochádza z Ikey.

noe14

noe13

Maňušky v e-shope

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.