Naša prvá formula alebo ako ne/zobudiť ocka v nedeľu ráno

Keď som sa dnes ráno zobudila, deti sa už tlačili pri ockovom počítači v pyžamách a hrali sa. Náš najmladší štupel opäť začal hrávať pretekársku hru, čo mu kúpil ocko pred časom a dal si dlhšiu pauzu. Ono je to vždy tak s mnohými vecami, niečo deti na chvíľu „chytí“, dlho sa to hrajú a potom zas dlho dlho nič. Ale k obľúbeným hračkám a hrám sa vždy napokon vrátia.

Zohnať pretekársku hru na PC pre malé chlapča nie je také jednoduché, napokon sme po dlhšom hľadaní našli jednu, ktorú si náš synček vychutnáva, a často sa pripoja aj jeho sestry. Je to dosť jednoduché behanie po krátkych pretekárskych okruhoch Formule 1.

F1 Race Stars je pomerne nová hra od spoločnosti Codemaster, bola vydaná v roku 2012. Môjmu synovi je úplne jedno, že sú tam karikatúry známych pretekárov Formuly 1, nič mu to nehovorí a ja tiež nepoznám nikoho okrem Schumachera. Takže si vyberie autíčko, čo mu je sympatické, zvyčajne červené. A často sa pripoja jeho sestry, tie si vyberú dievčatko, ako inak.

Hra je vhodná pre
Microsoft Windows
PlayStation 3
Xbox 360

Pre jedného i viacerých hráčov.

P1100314

F1 Race Stars
na steame
http://store.steampowered.com/app/203680/F1_RACE_STARS/
domovská stránka
http://www.f1racestars.com/en-gb
na wikipedii
https://en.wikipedia.org/wiki/F1_Race_Stars

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.