Návod na určenie svojej sezóny v obrázkoch

Na internete je množstvo návodov, ako určiť svoje sezónne zaradenie do farebnej palety. A tento obrázok je jeden z najkrajších návodov, aký som našla. Nie je ultimatívny, ako žiaden z návodov, a i podľa autora má medzery pri ľuďoch s tmavou pokožkou, ale je naozaj z veľkej miery výborný a funguje na veľkú časť európskej populácie.

wDTx6

prevzaté z http://i.imgur.com/wDTx6.jpg

A tu ďalší návod navyše (rada „zbieram“ návody)

Než budeme pokračovať, jedna poznámka:

existujú 3 farby, ktoré svedčia každému.
guide1

Light. Svetlé sfarbenie

Ak je Vašou dominantnou vlastnosťou LIGHT (SVETLÝ), znamená to, že Vaše vlasy a oči sú svetlé. Máte najsvetlejšie sfarbenie zo všetkých skupín vo farebnej analýze.

NIE ste LIGHT, ak máte hnedé oči. Ľudia s blond vlasmi a hnedými očami patria do inej skupiny.

guide2

Odporúčané farby

Vyberte si hociktorú kombináciu z týchto farieb

guide3

Deep. Tmavé sfarbenie

Ak je Vašou dominantnou vlastnosťou DEEP (TMAVÝ) znamená to, že ľudia si ako prvé povšimnú Vaše tmavé vlasy a oči. Máte najtmavšie sfarbenie zo všetkých skupín vo farebnej analýze. Máte silné, bohaté sfarbenie. Väčšina farebných žien patrí do tejto skupiny.

guide4

Odporúčané farby

Lichotivé sú výrazné odtiene, takže pokojne noste tieto jasné farby.

guide5

Clear. Jasné sfarbenie

Ak je Vašou dominantnou vlastnosťou CLEAR (JASNÝ), potom sú Vaše oči číre, vrátane bielka. Zovšeobecnene (vo väčšine prípadov) má Vaše sfarbenie veľký kontrast. Veľa tmavovlasých žien farebnej pleti so žiarivými modrými očami patria do tejto skupiny. Clear je úplným opakom Soft.

guide6

Odporúčané farby

Kombinácia silných, chladných odtieňov

guide7

Soft & Muted. Jemné a tlmené sfarbenie

Jemný a tlmený znamená, že Vaše sfarbenie je pomerne neturálne – zmes sýtych a chladných odtieňov. Môžete vyzerať svetlo, ale máte bohatší vzhľad. Nie ste vyslovene príliš svetlý ani príliš tmavý.

guide8

Odporúčané farby

Sýte, jesenné, tmavé odtiene.

guide9

Warm. Sýte, teplé sfarbenie.

Ak je Vaše dominantné sfarbenie sýte, znamená to, že máte vo svojom sfarbení celkovú žiaru. Zreteľné sú sýte, zemité podtóny vo vlasoch, očiach a pokožke. Väčšina klasických červenovlások patrí do tejto skupiny. A pokožka má evidentne viac teplých podtónov ako chladných.

guide10

Odporúčané farby

Najlepšie sú neutrálne odtiene a základné farby.

guide11

Cool. Chladné sfarbenie

Patriť do tejto skupiny znamená mať celkové chladné sfarbenie. Na prvý pohľad sa môžete zdať Deep (tmavý), ale na rozdiel od tejto skupiny máte jemnejšie, sivasté podtóny. Mnohí šedivejúci ľudia patria do tejto skupiny. Vaša pokožka má jasný sivastý, popolavý a chladný podtón. Možno ste v mladších rokoch mali teplejší odtieň, avšak ten zjemnel s pribúdajúcimi rokmi.

guide12

Odporúčané farby

Ženské odtiene ružovej a fialovej Vám dodajú teplejšie sfarbenie v každom období.

guide13

A pre tých, ktorí vedia slušne po anglicky a majú radi testy, test osobnosti pre farebné zaradenie do sezóny

http://www.allthetests.com/quiz26/quiz/1264264524/True-Seasons-Personality-Test

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.