Skvelý sušiak prádla pod strop

Každý kto látkuje alebo má malé deti to zažil – prší celé dni a ste zavalení kopou pomali sa sušiaceho prádla. Áno je milé mať sušičku, ale aj pridrahé. Pravdepodobne nič nespotrebuje viac energie ako sušička, a hlavne ak máte dve deti čo plienkujú, jedno z nich novorodeniatko a denne hordu plienok. Stojany na sušenie zaberajú dosť veľa i z toho mála miesta čo máte, navyše ak sa dookola motá malé dieťa, tak je isté, že ho prevrhne. Veď nie je nič zaujímavejšie ako motať sa pod stojanom a poťahovať za prádlo. Radiator tiež nie je vždy vhodným riešením, navyše v izbe s deťmi nie je nič úžasné mať vlhko od mokrého prádla. Vysúvacie vešiaky sú síce milé, ale neposkytujú dostatok miesta, navyše aj tie zavadzajú, hlavne ak máte maličkú kúpeľňu. Nuž, keďže mne v každej izbe spáva dieťa a sušenie v izbách nepripadá do úvahy, tak som prehľadala kamenné obchody a internet kvôli vhodnému spôsobu sušenia.

Sušenie látkových plienok a dojčenského oblečenia môže byť v malých priestoroch, ale i v domoch v daždivom počasí, keď nemôžete vyvesiť plienky na dvor, veľkým problémom. Je to jedna z hlavných vecí, ktorá môže odradiť od látkovania. Na www.zemplin.sk som konečne našla výborný sušiak prádla, ktorý nikomu nezavadzia. A aj prádlo tam môžem nechať tak dlho ako chcem. A dá sa namontovať jednoducho priamo do kúpeľne nad vaňu priamo pod strop.

Trochu som sa obávala, či sa šnúrky nebudú zamotávať alebo častým používaním ničiť, ale po pol roku je všetko v poriadku. Tyčky sú všetky pekne okrúhle, takže nezanechávajú ten otravný otlačok po prehnutí na prádle. Na druhej strane je to i menšia nevýhoda, pri niektorých príliš jemných textíliách sa občas bojím, že sa po usušení zošmyknú do vlhkej vane, tak ich z boku prištipcujem.

PICT7647

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.