Drobná hračka nielen pod stromček – bezpečný bumerang von i dnu

Často s tými najdrobnejšími darčekmi majú deti najväčšiu zábavu. Keď našli na vetvičkách stromčeka túto hračku, utekali ju von vyskúšať. Pravda, ešte väčšia zábava ako vonku je na posteli vnútri, v teplúčku.

Minulý rok dostal môj synček drobnú hračku, Mini Sirius od Quercetti, mini „lietadielko“ – klzák vystreľovací pomocou praku. Pevná (asi EVA) pena bola veľmi krehká, zlomil to už pri rozbaľovaní. Nanič nálepka sa odlepovala. Ocko to síce zlepil a malý si to chvíľu užil, ale škoda peňazí a životného prostredia. Nebolo to ono.

Tak sme dlhší čas hľadali pre deti niečo na hádzanie von i dnu, bezpečné a ľahké.

A pred Vianocami sme narazili na tento bumerang a nemôžem si ho vynachváliť. Ani monitor či pohár nerozbije.

Je vymyslený a vyrábaný v Maďarsku z ľahučkého penového polyetylénu. Je to ľahučké a ohybné ako špongia či PET fľaša. Pravda, všetko sa dá zničiť, ak chcete.

Vyrába sa v troch farbách. Jeden stojí iba 5EUR, poštovné je okolo 3,90 EUR aj s dobierkou. A ponúkajú niekoľko výhodných balíčkov, napr. 5+5 zdarma, že viete za polovičnú cenu kúpiť i desiatim deťom naraz.

https://www.flatloop.sk/nase-balicky/

Originál stránka, kde nájdete viac videí i s návodom.
https://www.flatloop.hu/

Tento článok nie je sponzorovaný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.