Máme radi.. Walltastic

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Holé biele steny detskej izby sa mi zdali pusté, dlho som však nenašla nič, čím by som ich oživila. Väčšina ponúkaných nálepiek, tapiet a iných dekorácií ma nenadchla. Po dlhšom prehľadávaní online obchodov som našla obrovskú 3D tapetu od spoločnosti Walltastic. Hneď ma uchvátila. Bolo to presne to, čo som hľadala.

Tapeta prišla v praktickom valčeku v 12 častiach. Ako úplní nováčikovia v tapetovaní, vyhľadali sme si návod na internete, kúpili sáčok práškového lepidla dúfajúc, že postačí a zaobstarali si dva maliarske valčeky. Po troch úmorných hodinách medzi kŕmením a upokojovaním bábätka sme tapetovanie, ktoré malo trvať 10 minút, s menšími nepresnosťami dokončili.

Neoľutovali sme. Dieťatko si tapetu Džungľa od prvej chvíle obľúbilo. Je to jedna z mála vecí, na ktoré sa dokáže tichúčko z postieľky sama pokojne a sústredene pozerať. Vtedy hovoríme, že „číta raňajšie noviny“. Keď plače v záchvatoch koliky, vezmeme ju pozrieť sa na zvieratká a vysťažovať sa im. Mnohokrát ju pohľad na ne upokojí. Iba jednu vec ľutujem. ze nemame miesto na stene i pre Farmu či Podmorský svet 🙂

logowalltasticSpoločnosť Walltastic ponúka na svojich stránkach www.walltastic.com jedinečné a prekrásne 3D tapety. Každá z nich meria asi 2438mm x 3048mm. K pôvodnej klasickej kolekcii desiatich tapiet – Džungľa, Dinosaury, Závodná dráha, Podmorský svet, Vesmír, Futbalový štadión, Detské riekanky, Princezny, Stajne pre kone – pribudli tento rok ďalšie: Farma, Na stavbe, Pirátsky poklad a Víly. Motívy klasickej kolekcie boli inšpirované samotnými deťmi. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie; zaľúbenie v nich nájdu najmenšie deti, mladiství,  dospelí, tak chlapci ako i dievčatá.

walltastic2

walltastic3

Okrem toho bol výber rozšírený o limitovanú kolekciu, ktorá zahŕňa populárne kreslené postavičky z amerických a anglických televíznych seriálov a filmov, u nás známe i tie menej známe:

  • Dora Bádateľka
  • Spiderman
  • Vo večernej záhrade
  • Pretekárske autíčko Roary
  • Fifi a kvetinkové detičky
  • Scooby Doo
  • Poštár Pat, špeciálna doručovacia služba
  • animované postavičky Dreamworks

walltastic6

walltasticspiderman

Papier použitý na výrobu tapiet pochádza zo stromov lesov  kontrolovaného  hospodárstva, založeného na princípe viac stromov sa zasadí ako vyrúbe.

Linka na českého distribútora: http://www.fun4wall.cz/ i so zoznamom online shopov.

walltasticclassicmix

Oživte steny izbičiek obrázkami, deti ich majú radi, navyše pomáhajú rozvíjať ich fantáziu.

walltasticlimited

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.