Naša základná farba, naša verzia bielej

Nekonvenčný David Zyla dlho presadzoval názor, že neexistuje jedna farba, jeden kus oblečenia, ktorý lichotí každému. Verí, že každá ľudská bytosť má individuálnu paletu lichotivých farieb a štýlu, ktoré sú pre ňu jedinečné, vlastné. Vďaka tomu, že si ctíme tieto farby nájdené v našich vlasoch očiach, pokožke, vynikne naša vlastná osobnosť, budujeme si sebadôveru, posilňujeme našu silu, obnovujeme našu energiu, robíme dojem a ukazujeme svetu, kto skutočnosti sme. Myšlienka farieb Davida Zylu stojí nad módou, je to autentická verzia vyjadrenia seba samého, pri ktorej použijeme vlastné farby ako základ.

Essence-Color-Clue

Možní kandidáti na základnú farbu.

Naša základná farba, esencia, je farba, ktorá harmonizuje tóny našej pokožky a odhalí Vaše najpodstatnejšie, najotvorenejšie, najzákladnejšie JA. Je to naša verzia bielej.

Ako ju nájsť:

Najlepšie je zohnať si vzorkovník podobajúci sa farbe Vašej pleti na dlani, prípadne kvalitne si ho vylačiť. Na príjemnom mieste v prirodzenom svetle pridržať každú farbu k dlani Vašej pleti a nájsť tú, ktorá najviac splynie s Vašou pleťou. Myslite na to, že hľadáte prostrednú farbu, ktorá harmonizuje a splynie s Vašou pokožkou, zladiac všetky farby dokopy.

zyla essence

Felix_von_Luschan_Skin_Color_chart.svg

Vzorkovník farieb Von Luschan pre klasifikáciu farby pleti.
http://en.wikipedia.org/wiki/Color_chart

Ako ju používať:

Mnohí sa cítia vo svojej základnej farbe „nahí“. Je to presne o tom. Základná farba Vám má dať pocit nahoty. Či sa v nej ľudia cítia pohodlne alebo nie je otázkou osobnosti.

Bielizeň: Najzmyselnejšia farba pre bielizeň.. najbližšie k pocitu nahoty, bez toho, aby sme nemali žiadne oblečenie.

Blúzka: Ideálna alternatíva bielej blúzky či košele.

Hocičo z kašmíru: Čo by mohlo byť krajšie na dotyk ako spojiť svoju základnú esenciu s pravdepodobne najvýnimočnejšou a najvzácnejšou prírodnou textíliou na svete – kašmírovou vlnou.

Makeup základ: Táto farba bude harmonizovať Vaše odtiene pleti a dodá Vám žiaru.

Spálňa: Zafarbite steny Vašej spálne touto farbou a vychutnajte si pokojný efekt.

Kedy áno: Noste svoju farbu na intímny rozhovor, pri oddychu a meditácii, alebo keď chcete byť úplne otvorený a úprimný.

Kedy nie: Nenoste túto farbu, keď Vaším cieľom je urobiť dojem, presadiť niečo a v situácii, kde nechcete ukázať zraniteľnosť.

Farby v ponímaní Davida Zylu
David Zyla v krátkych reklamných programoch predstavuje svoje ponímanie niektorých farieb. A čo je biela v jeho chápaní?

Biela je svieža a čistá.
Prostá a šik.
Záhadná a sexy.
Perfektná biela pre Vás je tá, ktorá sa zhoduje s bielkom Vašich očí.

Z myšlienok Davida Zylu:

„My idea is – if we can discern the right colors from our eyes, hair, and skin that bring us out and push us forward, it makes for a much happier place to live. I believe that your personal colors are a map of your personality, the more you become aware of those traits, the more you are noticed, look present, and look like yourself. Everybody should be able to open up their closets each day and smile… and dress with intention!“

http://www.davidzyla.com/

David Zyla o esencii pre JTV:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.