Nie všetko je Disney – O Dore

Dora je jeden z najvydarenejších kreslených seriálov vôbec. Nevtieravo poučné príbehy, chytľavé pesničky, interaktívny dej a roztomilé postavičky. Vtiahnutie dieťaťa do deja nie je nič nové ani pre nickjrské príbehy, napr. Wonder Pets, ani pre Disneyho, napr. Little Einsteins, aby som menovala tie vydarenejšie (Mickey Mouse Clubhouse sa im tak nevydaril), ale Dora jediná to dotiahla do dokonalosti. Skúsili niečo podobné aj s Doriným bratrancom Diegom, ale podľa mňa tie príbehy nie sú tak pôvabné. Samozrejme nickjr.com ponúka množstvo zábavných hier pre predškolákov.

Všetky hry sú z
http://www.nickjr.com/games/
http://www.nickjr.com/dora-the-explorer/games/
Opravila som linky nateraz, ale neručím za ne v budúcnosti.

dora1

Dora’s Puppy Adventure. Stačí klik myšou a psík poskočí, pravda ten psík ide aj sám.

dora2

Exploring Isa’s Garden. Dora bude skákať z kvietka na kvietok. Stačí kliknúť na kvietok rovnakej farby, ako je na predlohe v rohu.

dora3

Dora Saves Map je naša obľúbená hra s Dorou.

dora4

Treba tu už používať šípky na chodenie a space bar na skákanie.

Doru skúša hrať aj moja dvojročná, ale veľmi jej to nejde. A ani nemá trpezlivosť. Zvyčajne skončí tým, že si vyberieme poníka, nakŕmime ho a napojíme vodou.

dora5

Dora’s Pony Adventure. Predtým, ako si Dora ide zajazdiť, treba koníka nakŕmiť, napojiť, očesať a osedlať. Potom sa už hra ovláda šípkami a space barom.


Všetky hry s Dorou

Pre koho toto tu znie priveľmi „dievčensky“ je tu plno ďalších hier, napríklad hry s Diegom.

One Response to Nie všetko je Disney – O Dore

  1. valentyna cermakova píše:

    jak se ta hra menuje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.