Pekný darček pre škôlkára

V posledných dňoch máme doma nový hit. Teta a ujo, kričí malý, keď chce pozerať Spievankovo. Máme prvú časť a už sme ju za posledné dni videli tak stokrát. Pekným programom plným detských pesničiek, ktorý Slovensku už chýbal od čias Zlatej brány, sprevádzajú deti Mária Podhradská a Richard Čanaky.

Každý kto má škôlkára, asi vie, že sa natáča už v poradí piata časť Spievankova (ak už nie je hotová) a veľmi populárny je i program FÍHA Tralala. A kto je tesne pred škôlkou, tak sa to čoskoro dozvie. Ako dospelému Vám po chvíľke bude trochu liezť na nervy, sústavne to počúvať dookola, ale deti aspoň pochytia základné pesničky a slovnú zásobu, čo je veľmi dobré, podľa mňa. Môj 2.5 ročný je unesený vláčikom, samozrejme s pesničkou „Ide ide vláčik“ a pri pesničke o zajačikoch dopredu už kričí, že zajkovia idú papať alebo umývať sa. Je tam aj pesnička „Na dvore“ ..býva sliepočka naša.. čo bola uspávanka všetkých mojich troch detí, keďže je to jedna z mála pesničiek, čo poznám.

Ak rozmýšľate nad drobným darčekom pre škôlkára, alebo dieťa od 2.5, ktoré už začína hovoriť, urobíte mu týmto DVDčkom rozhodne radosť, Spievankovo má i vlastný e-shop.
http://www.spievankovo.sk/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.